Mijn gegevens
Email:

Wachtwoord:

Automatisch Inloggen

Clubshop
Speedsoccer
Nevelhorsttoernooi commissie
KEMARU Nevelhorst toernooi
Tijdens het Pinksterweekend organiseert DVC ’26 een voetbaltoernooi waaraan ruim 40 dames- en herenteams uit den lande deelnemen. Zij komen naar Didam om een gezellige afsluiting van het voetbalseizoen te houden. Dit evenement met ruim 800 deelnemers is omlijst met 2 feestavonden die mede zorgdragen voor de nodige gezelligheid.
www.nevelhorsttoernooi.nl
Ons doel:
Het organiseren van een meerdaags pinkstertoernooi voor lagere seniorenteams voor heren en dames. De totale opbrengst komt ten goede aan de vereniging. De commissie zoekt zelf projecten uit waar het geld aan besteedt wordt, bv. de banken en kleerhangers in de nieuwbouw, stoelen op de tribune, enz.
 
 
Personen
Wietse Stoker
Lid - PS zaken
tel: 06 48 93 01 03
mail: wietse.stoker@gmail.com
Nick Groot Bruinderink
Lid - PR zaken
tel: 06 10 78 65 48
mail: nickgrootbruinderink@live.com
Marco Swenne
Voorzitter
tel: 06 26 24 69 34
mail: m.swenne@vbi.nl
Danny Swenne
Penningmeester
tel: 06 13 80 91 45
mail: dswenne@sandd.nl
Jan Overgoor
Organisatie algemeen
tel: 06 53 79 50 71
mail: j.overgoor54@gmail.com
Eef Scholten
Lid - technische zaken
tel: 06 23 88 06 61
mail: eef.scholten@hotmail.com

Sjaak Hanegraaf
Catering
tel: 06 51 22 70 44
mail: info@buffetservicedidam.nl
Erik Duis
Horeca zaken
tel: 06 53 23 60 80
mail: eric.duis@postnl.nl
Koen van Aalst
Wedstrijdzaken
tel: 06 33 02 16 61
mail: koenkitty@live.nl
Kizzy Mom
Lid - PR zaken
tel: 06 83 25 30 22
mail: kizzydomi@hotmail.com
Manon Derksen
Lid
tel: 06 11 91 24 15
mail: manonnos@hotmail.com
Rob Looman
Lid - aansturing vrijwilligers
tel: 0653 93 23 87
mail: r.looman5@chello.nl
Hendrik-Jan Wijkamp
Lid - technische zaken
tel: 06 51 69 42 74
mail: hwijkamp@gmail.com
Gert - Jan Arns
Lid
tel: 06 17 74 91 84
mail: gjarns@gmail.com