Beste trainers en leiders jeugdteams DVC’26,

Op zaterdag- en zondagmorgen 29 en 30 augustus aanstaande bieden we jullie de mogelijkheid om teamfoto’s te maken die gepubliceerd zullen worden op de teampagina’s van onze clubwebsite. Het is geen verplichting om als team deel te nemen, maar het zou natuurlijk geweldig zijn als we van de meeste teams een mooie teamfoto kunnen maken.

Graag horen wij van jullie op welke dag jullie langskomen voor de teamfoto en op welk tijdstip. Dit zijn de opties:

  • Zaterdagmorgen 29 augustus tussen 9.30 en 12.00 uur
  • Zaterdagmorgen 19 september tussen 9.30 en 12.00 uur

Stuur een e-mail naar communicatie@dvc26.nl met daarin de dag en het tijdstip waarop jullie langskomen en tevens de naam van jouw team.

We zien jullie graag verschijnen in het clubtenue van DVC’26. Voor de leiders en trainers regelen we trainingsjassen, mochten die niet in jullie bezit zijn. De exacte fotolocatie op het terrein van DVC’26 maken we ter plekke bekend.

Toestemming is nodig

Om de foto’s van jouw spelers ook daadwerkelijk te kunnen gebruiken op de website, hebben we alleen nog wel toestemming van de ouders van jullie spelers nodig. Willen jullie daarvoor aan de ouders van jullie spelers vragen om het formulier op deze pagina in te vullen?

We zien jullie graag aanstaande zaterdag- of zondagmorgen bij DVC’26.

Sportieve groet,
Communicatiecommissie DVC’26

PS Vanwege de huidige corona-restricties doen we in eerste instantie alleen de teamfoto’s van onze jeugdteams. 

clubshop_cta
speedsoccer_cta
app_cta