Vanaf 19 september zijn onze jeugdleden begonnen met de verkoop van loten voor de Grote Clubactie. Dit gaat fantastisch de eerste 1.000 loten zijn al verkocht en de actie loopt nog tot eind november. Mocht je nog een lot willen kopen, dat kan bij alle jeugdleden of via de volgende link: https://clubactie.nl/lot/dvc-26/60121
Om de Grote Clubactie een boost te geven, gaan we nu ook Superloten inzetten. Eén Superlot staat gelijk aan 50 Grote Clubactie-loten en heeft dus een waarde van € 150,-. Hiervan gaat ook 80% (=€ 120,-) direct naar onze club.
Een Superlot is ideaal om te verkopen aan seniorenteams binnen de vereniging (zo dragen ook zij hun steentje bij) het eerste lot is al gekocht door het seniorenteam 45+1. We gaan ervan uit dat alle seniorenteams volgen. Daarnaast is het ook ideaal voor bedrijven als een mooie vorm van mini-sponsoring. Je kan ook bij het superlot aangeven, als je dat wil, van wie je de loten koopt.
Koop een superlot via de volgende link: https://clubactie.nl/superlotkopen/dvc-26/60121
Voordelen Superlot
- Je verkoopt 50 loten ineens: dat is direct € 120,- voor de clubkas
- Geschikt als mini-sponsoring
- Je club maakt kans op het Grote Clubfeest t.w.v. € 5.000,-
- Koper heeft direct 50 loten en een hogere winkans
- Koper kan de loten ook weggeven aan personeel, klanten of relaties