In de komende periode zal de kunstgrasmat van veld 1 vervangen worden. Hierdoor zal maandag 30 januari gestart worden met het verwijderen van de reclameborden rondom veld 1. Deze klus neemt circa drie weken in beslag.

Afhankelijk van het weer zal op maandag 13 februari het oude kunstgras van veld 1 worden verwijderd. Daarna zal er nieuw kunstgras met infill kurk gelegd worden. Verder zal er ook een nieuwe omheining om het veld komen en zullen er nieuwe ballenvangnetten geplaatst worden. Ook zullen er nieuwe doelen en nieuwe cornervlaggen komen. De verwachting is dat 10 maart alles gereed is.

Door dit alles is veld 1 een aantal weken niet beschikbaar voor trainingen en wedstrijden. Vanaf maandag 13 februari zal er dan ook tijdelijk een aangepast trainingsschema gelden. Dit aangepaste trainingsschema vind je hier.

We hopen op ieders begrip (en flexibiliteit) de komende weken. Als alles klaar is, hebben we er iets moois voor terug.

Sportieve groet,
Bestuur DVC’26

clubshop_cta
speedsoccer_cta
app_cta