Afgelastingen

Datum Aanvang Thuis Uit Veld Status

Programma

Datum Aanvang Thuis Uit Status Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
19 sep. 10:30 HC '03 2 DVC '26 4 Te spelen Veld 1 10 3
20 sep. 18:30 Trainingscursus Trainingscursus Te spelen veld 1. kunstgras - -
21 sep. 20:00 DVC '26 VR2 FC Bergh VR1 Te spelen veld 2
22 sep. 18:30 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO15-1 ST : DVC'26/Sprinkhanen MO15-1 Te spelen 1-veld 1
22 sep. 19:00 DVC '26 MO17-1 SVO DCS/OBW MO17-1 Te spelen veld 2
22 sep. 20:15 DVC '26 JO19-1 RKHVV JO19-1 Te spelen veld 1 7 9
24 sep. 19:30 DVC '26 VR30+1 Kilder VR30+1 Te spelen veld 1
24 sep. 19:30 DVC '26 45+1 Sc Westervoort 45+1 Te spelen veld 1
24 sep. 19:30 DVC'26 4 zaal SC Rijnland 2 Te spelen Muizenberg (Didam) veld 1
24 sep. 20:00 DZC '68 45+1 DVC '26 45+2 Te spelen hoofdveld
24 sep. 20:30 DVC '26 45+2 VIOD 45+1 Te spelen hoofdveld
24 sep. 20:30 DVC'26 2 zaal Sportclub Olympic 6 Te spelen Muizenberg (Didam) veld 1
24 sep. 20:30 SC Rijnland VR30+2 DVC '26 VR30+1 Te spelen veld 1
24 sep. 20:30 RKHVV 45+1 DVC '26 45+1 Te spelen veld 1
24 sep. 21:00 DVC '26 VR30+1 Sprinkhanen VR30+1 Te spelen veld 1
24 sep. 21:00 DVC '26 45+1 Loo 45+1 Te spelen veld 1
24 sep. 21:00 Pax 45+1 DVC '26 45+2 Te spelen hoofdveld
24 sep. 21:30 DVC '26 45+2 Concordia-W 45+1 Te spelen hoofdveld
24 sep. 21:30 Concordia-W VR30+1 DVC '26 VR30+1 Te spelen veld 1
24 sep. 21:30 Sprinkhanen 45+1 DVC '26 45+1 Te spelen veld 1
25 sep. 08:30 't Peeske JO8-1G DVC '26 JO8-3JM Te spelen veld 1
25 sep. 08:45 DVC '26 JO10-4JM ST:UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-3JM Te spelen 2AA 13 14
25 sep. 08:45 DVC '26 JO9-2JM Montferland JO9-3JM Te spelen 2B 15 16
25 sep. 08:45 DVC '26 JO11-2JM ST: vv Montferland JO11-1 Te spelen pupillenveld 6. kunstgras 11 12
25 sep. 08:45 ST DVC'26/Sprinkhanen JO13-4JM Oeken JO13-2 Te spelen veld 1. kunstgras 7 9
25 sep. 08:45 DVC '26 JO10-3JM SVO DCS/OBW MO10-2 Te spelen 2A 1 2
25 sep. 08:45 OBW JO9-1 DVC '26 JO9-1JM Te spelen Veld 2a Kleedkamer 4 Kleedkamer 3
25 sep. 09:00 VVO JO13-1 DVC '26 JO13-1JM Te spelen veld 1-VVO
25 sep. 09:00 DCS JO7-1 DVC'26 JO7-3JM Te spelen Hoofdveld-DCS
25 sep. 09:00 H team H team Te spelen 5B - -
25 sep. 09:10 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO7-1JM DVC'26 JO7-3JM Te spelen Hoofdveld-DCS
25 sep. 09:20 DVC'26 JO7-3JM OBW JO7-2 Te spelen Hoofdveld-DCS
25 sep. 09:45 DVC '26 JO7-1JM Concordia-W JO7-1 Te spelen veld 1
25 sep. 09:55 DVC '26 JO7-1JM OBW JO7-1 Te spelen veld 1
25 sep. 10:00 Sportclub Groessen JO7-1 DVC '26 JO7-4 Te spelen Hoofdveld-DCS
25 sep. 10:00 JO6 (Mini's) JO6 (Mini's) Te spelen 5A - -
25 sep. 10:05 DVV JO7-2JM DVC '26 JO7-1JM Te spelen veld 1
25 sep. 10:10 DVC '26 JO7-4 DCS JO7-2 Te spelen Hoofdveld-DCS
25 sep. 10:15 SVO DCS/OBW MO15-1 ST : DVC'26/Sprinkhanen MO15-1 Te spelen Veld 3 OBW Kleedkamer 10 Kleedkamer 09
25 sep. 10:15 DVOV JO10-1 DVC '26 JO10-1JM Te spelen veld 3-hoofdveld
25 sep. 10:20 DVV JO7-4JM DVC '26 JO7-4 Te spelen Hoofdveld-DCS
25 sep. 10:45 DVC '26 JO11-1JM SP Lochem JO11-1 Te spelen 1A 13 14
25 sep. 10:45 DVC '26 JO13-3JM SJO Rijnland-Gelders Eiland JO13-1JM Te spelen veld 1. kunstgras 7 9
25 sep. 10:45 DVC '26 JO10-2JM FC Zutphen JO10-2 Te spelen 1AA 11 12
25 sep. 10:45 DVC '26 JO7-2JM Sportclub Groessen JO7-2 Te spelen veld 6 1 2
25 sep. 10:55 Eldenia JO7-2 DVC '26 JO7-2JM Te spelen veld 6
25 sep. 11:00 Jonge Kracht JO8-1JM DVC '26 JO8-2JM Te spelen veld B
25 sep. 11:00 DVOV JO15-1JM ST: DVC'26/Sprinkhanen JO15-4 Te spelen veld 4
25 sep. 11:00 sv Loil JO11-1 DVC '26 JO11-3JM Te spelen Veld 1B Kleedkamer 4 Kleedkamer 1
25 sep. 11:00 Neede JO8-1JM DVC '26 JO8-1JM Te spelen Veld 2A 2 5
25 sep. 11:05 DVC '26 JO7-2JM DVV JO7-3JM Te spelen veld 6 1 4
25 sep. 11:15 Westervoort JO13-2JM DVC '26 JO13-5JM Te spelen veld 2
25 sep. 12:00 FC Dinxperlo MO19-2 DVC '26 MO19-1 Te spelen veld 5
25 sep. 12:30 FC Zutphen JO17-3 ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-3 Te spelen veld 5
25 sep. 13:00 DVC '26 MO17-1 Sprinkhanen MO17-1 Te spelen veld 1 13 14
25 sep. 13:00 ST: DVC'26/Sprinkhanen JO15-3 ST: Terborg/Silvolde JO15-2 Te spelen veld 2 15 16
25 sep. 13:00 DVC '26 JO17-4 Pax JO17-2 Te spelen veld 5 11 12
25 sep. 13:00 DCS JO15-2 ST:DVC '26/Sprinkhanen JO15-2JM Te spelen Hoofdveld-DCS
25 sep. 13:00 VIOD JO15-1JM ST:DVC'26/Sprinkhanen JO15-1JM Te spelen VELD 1 11 9
25 sep. 14:15 VVO JO19-2 DVC '26 JO19-2 Te spelen veld 1-VVO
25 sep. 14:30 De Paasberg 2 DVC '26 2 zat Te spelen veld 3
25 sep. 14:30 Gendringen 2 DVC '26 5 Te spelen veld 1-G
25 sep. 15:00 sv Loil JO19-1 DVC '26 JO19-3 Te spelen Veld 1 Kleedkamer 4 Kleedkamer 1
25 sep. 15:15 DVC '26 MO19-2 Concordia-W MO19-1 Te spelen veld 1 7 9
25 sep. 15:15 DVC '26 JO17-2 SV Basteom JO17-1 Te spelen veld 5
25 sep. 15:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-1 DVC '26 JO17-1 Te spelen veld 1-SDOUC
25 sep. 17:15 DVC'26 4 zat DVV 4 Te spelen veld 1
26 sep. 10:00 DVC '26 4 RKPSC 2 Te spelen veld 2
26 sep. 10:00 DVC '26 3 SC Rheden 2 Te spelen veld 5
26 sep. 10:00 DVC '26 5 SDZZ 2 Te spelen veld 3
26 sep. 10:00 Sc Westervoort 7 DVC '26 7 Te spelen veld 1
26 sep. 10:30 Beuningse Boys VR1 DVC '26 VR2 Te spelen veld 1
26 sep. 11:00 Varsseveld VR1 DVC '26 VR1 Te spelen 1 1 4
26 sep. 11:15 DVC '26 2 Heino 2 Te spelen veld 1
26 sep. 12:00 Concordia-W 9 DVC '26 6 Te spelen veld 2
26 sep. 13:00 GVA VR3 DVC '26 VR3 Te spelen veld 1
26 sep. 14:00 Eendracht '30 1 DVC '26 1 Te spelen veld 1
30 sep. 20:15 Silvolde 2 DVC '26 2 Te spelen
1 okt. 19:30 DVC'26 2 zaal Sportclub Olympic 7 Te spelen Muizenberg (Didam) veld 1
2 okt. 08:30 Jonge Kracht JO9-1 DVC '26 JO9-1JM Te spelen veld A
2 okt. 08:30 DCS JO10-3 DVC '26 JO10-4JM Te spelen Hoofdveld-DCS
2 okt. 08:30 DVOV JO8-2 DVC '26 JO8-2JM Te spelen veld 3-hoofdveld
2 okt. 08:30 DTS Ede JO13-3JM DVC '26 JO13-2JM Te spelen veld 2
2 okt. 08:30 SML JO13-4JM ST DVC'26/Sprinkhanen JO13-4JM Te spelen veld 3
2 okt. 08:30 Sportclub Groessen JO7-1 DVC '26 JO7-4 Te spelen veld 1
2 okt. 08:40 DVC '26 JO7-4 DVV JO7-4JM Te spelen veld 1
2 okt. 08:45 DVC '26 JO8-3JM OBW JO8-4 Te spelen 1B - -
2 okt. 08:45 DVC '26 JO10-1JM ESA JO10-1 Te spelen 1A 7 9
2 okt. 08:45 DVC '26 JO9-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-2 Te spelen 1AA 6 4
2 okt. 08:45 DVC'26 JO7-3JM DCS JO7-1 Te spelen veld 6 11 12
2 okt. 08:45 Avanti W. JO8-1 DVC '26 JO8-1JM Te spelen veld 1
2 okt. 08:50 DCS JO7-2 DVC '26 JO7-4 Te spelen veld 1
2 okt. 08:55 OBW JO7-2 DVC'26 JO7-3JM Te spelen veld 6
2 okt. 09:00 H team H team Te spelen veld 5. kunstgras - -
2 okt. 09:05 DVC'26 JO7-3JM SJO Rijnland - Gelders Eiland JO7-1JM Te spelen veld 6 11 -
2 okt. 09:30 't Peeske JO11-1 DVC '26 JO11-3JM Te spelen veld 1
2 okt. 10:00 DVC '26 JO7-1JM Concordia-W JO7-1 Te spelen veld 3-OBW
2 okt. 10:00 Sportclub Groessen JO10-3JM DVC '26 JO10-3JM Te spelen veld 1
2 okt. 10:00 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-2JM DVC '26 JO11-2JM Te spelen veld 1
2 okt. 10:00 Sportclub Groessen JO7-2 DVC '26 JO7-2JM Te spelen veld 2