Afgelastingen

Datum Aanvang Thuis Uit Veld Status

Programma

Datum Aanvang Thuis Uit Status Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
28 feb. 18:00 DVC '26 JO12-1JM DVOV JO12-2 Te spelen veld 6 A - pupillenveld 15 16
1 mrt. 20:00 't Peeske 2 DVC'26 2 zaal Te spelen Montferland veld 1
1 mrt. 22:00 Futsal Anouel Zutphen 3 DVC'26 3 zaal Te spelen Valkenhuizen (Arnhem) veld 1
2 mrt. 08:30 ZZC'20 JO11-1JM DVC '26 JO11-1JM Te spelen veld 1 B
2 mrt. 08:30 ST SC Westervoort/AVW ’66 JO10-2 DVC '26 JO10-2JM Te spelen veld 1 B1
2 mrt. 08:30 DVV JO10-5JM DVC '26 JO10-4 Te spelen veld 1 B2
2 mrt. 08:45 DVC '26 JO9-4JM 't Peeske JO9-1 Te spelen veld 6 A2 - pupillenveld
2 mrt. 08:45 DVC '26 JO10-1JM DVV JO10-1 Te spelen veld 1 A1
2 mrt. 08:45 DVC '26 JO10-3JM OBW JO10-4JM Te spelen veld 1 A2
2 mrt. 08:45 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1 DVC '26 JO7-1 Te spelen veld 1 A1b
2 mrt. 08:45 Columbia JO9-1 DVC '26 JO9-1JM Te spelen veld 1 B2
2 mrt. 09:00 DVC '26 JO7-2JM ZZC'20 JO7-1JM Te spelen veld 6 A1a - pupillenveld
2 mrt. 09:00 Jonge Kracht JO8-1JM DVC '26 JO8-1JM Te spelen veld D A2
2 mrt. 09:05 DVC '26 JO7-1 Kilder JO7-1JM Te spelen veld 1 A1a
2 mrt. 09:20 OBW JO7-1 DVC '26 JO7-2JM Te spelen veld 6 A1a - pupillenveld
2 mrt. 09:25 OBW JO7-2 DVC '26 JO7-1 Te spelen veld 1 A1b
2 mrt. 09:40 DVC '26 JO7-2JM Concordia-W JO7-1JM Te spelen veld 6 A1a - pupillenveld
2 mrt. 09:45 ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO11-2 DVC '26 JO11-2JM Te spelen veld 2 A
2 mrt. 10:00 Doetinchem JO9-1 DVC '26 JO9-5 Te spelen veld 1-Doetinchem veld 1 A1
2 mrt. 10:10 DVOV JO8-3JM DVC '26 JO8-3JM Te spelen veld 4-DVOV A2
2 mrt. 10:30 Pax JO13-2JM ST DVC'26/Sprinkhanen JO13-4JM Te spelen veld 1
2 mrt. 10:45 DVC '26 JO9-3JM VIOD JO9-2JM Te spelen veld 1 A2
2 mrt. 10:45 DVC '26 JO8-2JM DZC '68 JO8-5 Te spelen veld 1 A1
2 mrt. 10:45 DVC '26 JO12-1JM DZC '68 JO12-5JM Te spelen veld 6 A - pupillenveld
2 mrt. 10:45 ST DVC'26/Sprinkhanen JO13-1JM ST SC Westervoort/AVW ’66 JO13-1 Te spelen veld 2
2 mrt. 10:45 ST DVC'26/Sprinkhanen JO13-3JM VVO JO13-3 Te spelen veld 3
2 mrt. 11:00 DVC'26 JO7-3JM Jonge Kracht JO7-1JM Te spelen veld 1 A1b
2 mrt. 11:00 OBW JO9-1 DVC '26 JO9-2JM Te spelen veld 2-OBW A1 7 8
2 mrt. 11:00 VIOS B. JO13-1JM ST DVC'26/Sprinkhanen JO13-2JM Te spelen Hoofdveld
2 mrt. 11:20 DVC'26 JO7-3JM Veluwezoom JO7-2 Te spelen veld 1 A1b
2 mrt. 11:30 DZC '68 JO17-6 ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-3 Te spelen veld 5
2 mrt. 11:40 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO7-2 DVC'26 JO7-3JM Te spelen veld 1 A1a
2 mrt. 13:00 ST DVC'26/Sprinkhanen JO15-4JM Concordia-W JO15-2JM Te spelen veld 5
2 mrt. 13:00 ST:DVC '26/Sprinkhanen JO15-2JM DVOV JO15-2JM Te spelen veld 1
2 mrt. 13:00 ST : DVC'26/Sprinkhanen MO17-2 ST: 't Peeske-Concordia Wehl MO17-1 Te spelen veld 1
2 mrt. 13:15 Sp. Neede JO15-1JM ST:DVC'26/Sprinkhanen JO15-1JM Te spelen veld 1 3 8
2 mrt. 13:30 Warnsveldse Boys JO17-1JM ST DVC'26/Sprinkhanen JO17-1 Te spelen veld 2
2 mrt. 14:00 DOVO JO19-1 ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-1 Te spelen veld 1-DOVO
2 mrt. 14:00 VDZ MO17-2 ST : DVC'26/Sprinkhanen MO17-1 Te spelen veld 5 - LET OP: Dit is veld 1
2 mrt. 14:30 VIOD 5 (zat) DVC'26 4 zat Te spelen veld 4 5 9
2 mrt. 14:30 VDZ JO17-2 ST DVC'26/Sprinkhanen JO17-2 Te spelen veld 6
2 mrt. 15:15 DVC'26 VR1 zat ST SP Eefde/Gorssel VR1 Te spelen veld 2
2 mrt. 15:15 ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-2 DCS JO19-3 Te spelen veld 1
2 mrt. 15:15 ST : DVC'26/Sprinkhanen MO20-2 (9-tal) ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO20-1 Te spelen veld 5
2 mrt. 17:15 DVC '26 2 zat Spcl. Brummen 2 Te spelen veld 1
3 mrt. 09:30 DVC '26 5 Pax 3 Te spelen veld 1 7 9
3 mrt. 09:45 DVC'26 3 zon RKHVV 3 Te spelen veld 5 11 13
3 mrt. 09:45 DVC '26 7 Wolfersveen 2 Te spelen veld 2 6 2
3 mrt. 09:45 DVC '26 6 Sportclub Groessen 5 Te spelen veld 3 4 14
3 mrt. 10:00 DVC '26 VR2 ST Etten/Montferland VR1 Te spelen veld 4 15 10
3 mrt. 10:00 GVA VR1 DVC'26 VR1 zon Te spelen veld 2
3 mrt. 11:00 DVC'26 2 zon SDOUC 2 Te spelen veld 1 19 12
3 mrt. 11:30 DVC'26 4 zon Grol 4 Te spelen veld 5 1 16
3 mrt. 14:00 DVC '26 1 Leones 1 Te spelen veld 1 7 9
8 mrt. 19:30 DVC'26 3 zaal 't Peeske 3 Te spelen Muizenberg (Didam) veld 1
8 mrt. 20:30 DVC'26 2 zaal FC Dinxperlo 2 Te spelen Muizenberg (Didam) veld 1
9 mrt. 08:30 DVC '26 JO9-4JM FC Bergh JO9-1 Te spelen veld 1 A2
9 mrt. 08:30 DVC '26 JO10-1JM SML JO10-1 Te spelen veld 1 B2
9 mrt. 08:30 DVC '26 JO11-2JM VIOD JO11-3JM Te spelen veld 6 A - pupillenveld
9 mrt. 08:30 DVC '26 JO8-1JM Concordia-W JO8-1 Te spelen veld 1 A2
9 mrt. 08:30 DCS JO9-1 DVC '26 JO9-3JM Te spelen Hoofdveld-DCS B1
9 mrt. 08:30 VVG '25 JO8-3 DVC '26 JO8-2JM Te spelen veld 1 B1
9 mrt. 08:30 ST SC Westervoort/AVW ’66 JO10-4 DVC '26 JO10-4 Te spelen veld 1 A2
9 mrt. 09:00 DVC'26 JO7-3JM ESA JO7-2JM Te spelen veld 1 A1b
9 mrt. 09:00 Elsweide JO9-1 DVC '26 JO9-2JM Te spelen veld 2 A1
9 mrt. 09:00 ST SC Westervoort/AVW ’66 JO8-5 DVC '26 JO8-3JM Te spelen veld A A1
9 mrt. 09:20 DVC'26 JO7-3JM Jonge Kracht JO7-2JM Te spelen veld 1 A1b
9 mrt. 09:40 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO7-2 DVC'26 JO7-3JM Te spelen veld 1 A1a
9 mrt. 09:45 DZC '68 JO9-2 DVC '26 JO9-1JM Te spelen veld 1 A2
9 mrt. 09:45 DZC '68 JO10-5 DVC '26 JO10-3JM Te spelen veld 1 B2
9 mrt. 10:30 DVC '26 JO7-2JM OBW JO7-2 Te spelen veld 1 A1a
9 mrt. 10:30 Concordia-W JO7-1JM DVC '26 JO7-1 Te spelen veld 1 A1b
9 mrt. 10:30 Beekbergen JO15-2 ST DVC'26/Sprinkhanen JO15-4JM Te spelen veld 2
9 mrt. 10:45 DVC '26 JG1 Barneveld JG1JM Te spelen veld 5 A
9 mrt. 10:45 DVC '26 JO9-5 DVV JO9-3JM Te spelen veld 6 A2 - pupillenveld
9 mrt. 10:45 DVC '26 JO12-1JM SDZZ JO12-1JM Te spelen veld 5 B
9 mrt. 10:45 ST DVC'26/Sprinkhanen JO13-2JM Longa '30 JO13-2 Te spelen veld 1
9 mrt. 10:45 DVC '26 JO10-2JM VIOD JO10-2 Te spelen veld 6 A1 - pupillenveld
9 mrt. 10:45 Varsseveld JO11-1 DVC '26 JO11-1JM Te spelen veld 1 A
9 mrt. 10:50 DVC '26 JO7-1 DVC '26 JO7-2JM Te spelen veld 1 A1a
9 mrt. 11:00 ST DVC'26/Sprinkhanen JO13-4JM SJO Rijnland - Gelders Eiland JO13-3JM Te spelen veld 1
9 mrt. 11:10 DVC '26 JO7-2JM Concordia-W JO7-1JM Te spelen veld 1 A1a
9 mrt. 11:10 OBW JO7-2 DVC '26 JO7-1 Te spelen veld 1 A1b
9 mrt. 11:15 Trekvogels JO13-1 ST DVC'26/Sprinkhanen JO13-1JM Te spelen veld 3
9 mrt. 11:15 ST SC Westervoort/AVW ’66 JO13-2 ST DVC'26/Sprinkhanen JO13-3JM Te spelen veld 3
9 mrt. 12:00 ZZC '20 2 (zat) DVC '26 2 zat Te spelen veld 1
9 mrt. 12:30 Angeren MO17-1 (9-tal) ST : DVC'26/Sprinkhanen MO17-1 Te spelen veld 1-hoofdveld
9 mrt. 12:30 FC Zutphen MO17-2 ST : DVC'26/Sprinkhanen MO17-2 Te spelen veld 4
9 mrt. 12:55 OBW JO15-1 ST:DVC '26/Sprinkhanen JO15-2JM Te spelen hoofdveld-OBW
9 mrt. 13:00 ST DVC’26/Sprinkhanen JO19-3 DVV JO19-3 Te spelen veld 1
9 mrt. 13:00 ST DVC'26/Sprinkhanen JO17-1 ZZC'20 JO17-1 Te spelen veld 1
9 mrt. 13:00 ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-3 SV Basteom JO17-1 Te spelen veld 2
9 mrt. 14:30 Oeken VR1 DVC'26 VR1 zat Te spelen hoofdveld
9 mrt. 14:30 Arnhemia 2 DVC'26 3 zat Te spelen veld 2-Arnhemia veld 2
9 mrt. 15:00 ST : DVC'26/Sprinkhanen MO20-1 BVC '12 MO20-1 Te spelen veld 1
9 mrt. 15:15 ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-1 ST Volharding/Sambeek JO19-1 Te spelen veld 1
9 mrt. 15:15 ST : DVC'26/Sprinkhanen MO20-2 (9-tal) 't Peeske MO20-1 Te spelen veld 2
9 mrt. 15:15 ST:DVC'26/Sprinkhanen JO15-1JM VVG '25 JO15-1JM Te spelen veld 5
9 mrt. 15:15 ST DVC'26/Sprinkhanen JO17-2 VIOD JO17-2 Te spelen veld 3
9 mrt. 16:15 VIOD JO19-2 ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-2 Te spelen veld 2 5 9