Afgelastingen

Datum Aanvang Thuis Uit Veld Status

Programma

Datum Aanvang Thuis Uit Scheidsrechter Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
23 feb. 08:45 DVC '26 JO9-1 DZC '68 JO9-2 veld 1 KG 7 9
23 feb. 09:00 DVC '26 JO13-2 ST: DVC'26/Sprinkhanen JO13-3 veld 5 KG 15 16
23 feb. 09:00 Arnhemse Boys JO14-2 JO14-1
23 feb. 10:00 DZC '68 JO11-1 DVC'26 JO11-1G S. (Sigrid) Jansen hoofdveld 17 7
23 feb. 10:45 DVC '26 MO13-1 Loil MO13-1 veld 1 KG 10 19
23 feb. 10:45 DVC 26 JO12-1G SC Doesburg JO12-1 veld 6 KG 11 12
23 feb. 11:00 DVC '26 JO15-3 Trainen veld 4 Tr 4 -
23 feb. 12:00 DVC'26 JO15-2G Trainen veld 4 Tr 6 -
23 feb. 12:45 DVC '26 JO19-4 Groessen JO19-3 Afgeschermd veld 5 KG 13 14
23 feb. 13:00 DVC'26 JO15-1G Gendringen JO15-1 H. (Harrie) Jacobs veld 1 KG 7 9
23 feb. 13:00 DVC '26 JO17-4 Dieren JO17-3 veld 2 gras 15 16
23 feb. 14:45 AZSV 12 DVC'26 4 zat D.J. Dick (Dick) ter Horst 3.veld 3
23 feb. 15:00 DVC '26 MO15-1 DVC '26 MO15-2 Swenne, M.T.J. (Marco) veld 1 KG 10 19
23 feb. 15:30 DVC '26 JO19-2 DVOV JO19-1 Alst, J.G.J. (Jeroen) van veld 5 KG 11 12
23 feb. 17:15 DVC '26 2 zat DZSV 4 veld 1 KG 7 9
24 feb. 09:30 Pax 4 DVC '26 5 E (Eric) Gotink veld 2 - -
24 feb. 10:00 SDZZ 3 DVC '26 7 Afgeschermd 2.veld 2 - -
24 feb. 10:00 DVC '26 2 Leones 2 H. (Henk) Peters veld 1 KG
24 feb. 11:00 SC Rheden 3 DVC '26 6 veld 1 2 4
26 feb. 20:00 DVC '26 1 VVG '25 1 M.J.T. (Melvin) te Booij veld 1 KG
2 mrt. 13:00 Tubantia 2 DVC '26 2 zat veld 2 - -
2 mrt. 15:00 DVC'26 4 zat De Tubanters 1897 3 veld 3 gras
5 mrt. 09:00 KNVB MO16 Westfalen MO16 veld 1 KG - -
5 mrt. 09:00 KNVB MO16 Westfalen MO16 veld 5 KG - -
9 mrt. 08:30 De Bataven JO8-2 DVC 26 JO08-3G 4-veld 4
9 mrt. 08:30 DVC '26 JO7-3 DVC 26 JO7-1G veld 1 KG 19R 4R
9 mrt. 08:30 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-6 DVC '26 JO9-3 veld 2
9 mrt. 08:30 DVC '26 JO13-4 DVV JO13-3G veld 5 KG 11L 12L
9 mrt. 08:35 DVC '26 JO11-5M DVC 26 JO11-4G veld 6 KG 10 4L
9 mrt. 08:45 DVC 26 JO7-2G sv Loil JO7-1 veld 1 KG 19L 16L
9 mrt. 08:45 DVC '26 JO10-3 SP Lochem JO10-4 veld 1 KG 7 2
9 mrt. 08:45 DVC '26 JO10-2 AVW '66 JO10-1 veld 1 KG 7R 9
9 mrt. 09:30 Eerbeekse Boys MO13-1 DVC '26 MO13-1 veld 4 Eerb. Boys + veld 1 Anadolu
9 mrt. 09:45 DCS JO8-1 DVC 26 JO8-2G 1- DCS hoofdveld
9 mrt. 10:00 Eldenia JO14-1 DVC '26 JO14-1 veld 3
9 mrt. 10:05 RKHVV JO19-3 DVC '26 JO19-4 2- veld B
9 mrt. 10:30 Zeddam-Sint Joris JO13-1 DVC '26 JO13-2 veld 1
9 mrt. 10:45 DVC 26 JO13-1G SC Genemuiden JO13-1 veld 5 KG 13 14
9 mrt. 10:45 DVC '26 JO8-1 Groessen JO8-1 veld 2 gras 1 6
9 mrt. 10:45 DVC '26 JO9-2 Arnhemia JO9-1G veld 2 gras 20 21
9 mrt. 10:45 ST: DVC'26/Sprinkhanen JO13-3 Loil sv JO13-1G veld 1 KG 15 16R
9 mrt. 10:45 DVC '26 JO10-1 DTS '35 Ede JO10-1 veld 3 gras 2 -
9 mrt. 10:45 DVC'26 JO11-1G DVV JO11-1 veld 2 gras 11R 12R
9 mrt. 11:00 Eendracht Arnhem JO15-1 DVC'26 JO15-2G 2-veld 3 6 2
9 mrt. 11:00 SJO Rijnland - Gelders Eiland MO17-1 DVC '26 MO17-2 veld 3
9 mrt. 11:00 Angerlo Vooruit JO10-1G DVC 26 JO10-4G veld 2
9 mrt. 12:30 RKPSC JO17-2G DVC '26 JO17-3 veld 1
9 mrt. 13:00 ST: Terborg/Silvolde MO15-1 DVC '26 MO15-2 1-veld 1
9 mrt. 13:00 DVC '26 JO17-4 Angerlo Vooruit JO17-2 S. (Sebastiaan) van Steenvelt veld 2 gras - -
9 mrt. 13:00 DVC '26 JO19-2 Varsseveld JO19-1 Afgeschermd veld 3 gras - -
9 mrt. 14:30 AZ 2000 - Elderveld 4 DVC'26 3 zat Afgeschermd 2-veld 9 - -
9 mrt. 14:30 DZSV 4 DVC '26 2 zat 4- veld 1 DZSV
9 mrt. 14:45 Kilder JO17-1 DVC '26 JO17-2 veld 1
9 mrt. 15:00 Union JO19-1 DVC '26 JO19-1 veld 2
9 mrt. 15:00 DVC '26 MO17-1 FC Winterswijk MO17-1 veld 2 gras
9 mrt. 15:15 DVC '26 JO17-1 Woezik JO17-1 veld 1 KG
9 mrt. 15:15 DVC '26 JO19-3 HC '03 JO19-1 veld 3 gras
9 mrt. 15:15 DVC '26 MO15-1 Sprinkhanen MO15-1 veld 5 KG
9 mrt. 17:15 DVC'26 4 zat SC Rheden 4 veld 5 KG
10 mrt. 09:30 OBW 3 DVC '26 4 8- OBW hoofdveld - -
10 mrt. 09:30 sv Loil 2 DVC '26 6 1-veld 1
10 mrt. 10:00 Ulftse Boys 2 DVC '26 5 veld 1
10 mrt. 10:00 DVC '26 2 Concordia-W 2 veld 1 KG
10 mrt. 10:00 DVC '26 8 SC Rheden 4 D.T.H. (Daan) Wijnholts veld 3 gras - -
10 mrt. 10:00 DVC '26 3 AWC 3 veld 5 KG
10 mrt. 11:30 Victoria Boys VR2 DVC '26 VR2 veld 2
10 mrt. 12:00 DVC '26 7 VVO 5 veld 1 KG
10 mrt. 14:00 FC Berghuizen VR1 DVC '26 VR1 veld 2
10 mrt. 14:00 DVC '26 1 Quick 1888 1 veld 1 KG
16 mrt. 08:30 v.v. Dieren JO11-2G DVC '26 JO11-2G Hoofdveld (Dieren+Dierense Boys
16 mrt. 08:30 DVOV JO8-1 DVC '26 JO8-1 veld 3 hoofdveld
16 mrt. 08:30 DVV JO10-6G DVC '26 JO10-2 veld1
16 mrt. 08:30 Jonge Kracht JO13-3 ST: DVC'26/Sprinkhanen JO13-3 veld 3
16 mrt. 08:30 DVC '26 JO9-3 Groessen JO9-3 veld 1 KG
16 mrt. 08:45 DVC 26 JO7-1G GSV '38 JO7-2 veld 1 KG
16 mrt. 08:45 DVC '26 JO13-2 v.v. Dieren JO13-2 veld 5 KG
16 mrt. 08:45 DVC 26 JO8-2G Angeren JO8-1 veld 1 KG
16 mrt. 08:45 DVC 26 JO7-2G Dierense Boys JO7-1 veld 1 KG
16 mrt. 09:00 RKPSC JO9-1 DVC '26 JO9-2 veld 1
16 mrt. 09:00 sv Loil JO7-1 DVC '26 JO7-3 1-veld 1
16 mrt. 09:45 DCS JO10-3 DVC '26 JO10-3 1- DCS hoofdveld
16 mrt. 09:45 DCS JO11-1 DVC'26 JO11-1G 2- DCS veld 2
16 mrt. 10:00 v.v. Dieren MO17-1 DVC '26 MO17-1 veld 5-v.v. Dieren
16 mrt. 10:00 VDZ JO10-2 DVC '26 JO10-1 3. veld 7
16 mrt. 10:00 Angeren JO13-1 DVC '26 JO13-4 Veld 2 hoofdveld
16 mrt. 10:00 VIOD JO11-5G DVC '26 JO11-5M VELD 3A 3 4
16 mrt. 10:15 DZSV JO15-1 DVC'26 JO15-1G 6- veld 3 DZSV
16 mrt. 10:30 FC Winterswijk JO13-1 DVC 26 JO13-1G hoofdveld
16 mrt. 10:45 DVC 26 JO11-4G Sprinkhanen JO11-1 veld 6 KG
16 mrt. 10:45 DVC 26 JO12-1G De Bataven JO12-2 veld 1 KG
16 mrt. 10:45 DVC 26 JO08-3G OBW JO8-3 veld 1 KG
16 mrt. 10:45 DVC 26 JO10-4G Jonge Kracht JO10-3 veld 1 KG
16 mrt. 11:00 SJO Oeken/Brummen MO13-1 DVC '26 MO13-1 veld 3
16 mrt. 11:00 RKPSC MO15-1 DVC '26 MO15-1 veld 1
16 mrt. 11:00 Zelos JO17-2 DVC '26 JO17-4 Afgeschermd veld 2 - -
16 mrt. 12:00 Achilles '29 JO17-1G DVC '26 JO17-1 veld 3
16 mrt. 12:45 Zelos JO19-1 DVC '26 JO19-2 G.J. (Jan) Klein Lebbink veld 1 - -
16 mrt. 13:00 DVC '26 JO17-2 OBW JO17-3 Afgeschermd veld 3 gras - -
16 mrt. 13:00 DVC '26 JO19-4 ST: VVL/Stokkum JO19-1G veld 5 KG
16 mrt. 13:00 DVC '26 MO15-2 MvR MO15-1 A.J.M. (Arjon) Meijer veld 1 KG - -