Spelers

Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Florissen, Pien
Gieling, Naomi
Kaal, Ginny
Kniest, Beau
Kortooms, Sanne
Kraus, Sterre
Raben, Daniek
Roording, Xanne
Vierwind, Juul

 
 

Begeleiding

Kaal, Werner
Stulp, Harm
Tinneveld, Amber
Tinneveld, Quinty

 
 

Shirtsponsor

WEDSTRIJDVERSLAGEN

Er zijn geen wedstrijdverslagen voor dit team gevonden.

STANDEN, UITSLAGEN & PROGRAMMA'S

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Zelos MO15-1 11 11 0 0 51 8 43 33
2 Pax MO15-1 11 8 1 2 52 17 35 25
3 DCS MO15-1 11 7 3 1 38 13 25 24
4 SDOUC MO15-1 11 8 0 3 26 20 6 24
5 ST: Etten/VVG '25 MO15-1 11 7 1 3 33 14 19 22
6 DVC '26 MO15-1 11 5 3 3 14 16 -2 18
7 Dinxperlo MO15-1 10 3 2 5 22 23 -1 11
8 DZC '68 MO15-1 11 3 1 7 13 21 -8 10
9 ST: Terborg/Silvolde MO15-1 11 2 2 7 9 33 -24 8
10 AZSV MO15-2 10 2 1 7 5 26 -21 7
11 MvR MO15-1 11 2 0 9 7 30 -23 6
12 Longa '30 MO15-3 11 0 0 11 1 50 -49 0
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Status
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 DVC '26 MO15-1 3 3 0 0 8 0 8 9
2 Redichem MO15-2 3 2 0 1 14 7 7 6
3 OBW MO15-1 3 0 1 2 3 7 -4 1
4 ESA MO15-2 3 0 1 2 3 14 -11 1
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Status
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 't Harde MO15-1 1 1 0 0 15 1 14 3
2 ST: De Treffers/DVSG MO15-1 1 1 0 0 9 0 9 3
3 SDC '12 MO15-2 1 1 0 0 6 2 4 3
4 VDZ MO15-1 1 1 0 0 5 1 4 3
5 Bennekom MO15-1 1 1 0 0 4 0 4 3
6 VVOG MO15-1 1 1 0 0 4 0 4 3
7 Longa '30 MO15-2 1 1 0 0 3 0 3 3
8 Redichem MO15-1 1 1 0 0 3 0 3 3
9 Olympia'28 MO15-1 1 1 0 0 4 2 2 3
10 Warnsveldse Boys MO15-1 1 1 0 0 4 2 2 3
11 Keijenburgse Boys MO15-1 1 1 0 0 3 1 2 3
12 Beuningse Boys MO15-2 1 1 0 0 2 0 2 3
13 Nunspeet MO15-1 1 1 0 0 4 3 1 3
14 FC Eibergen MO15-2 1 1 0 0 2 1 1 3
15 SVO VVZ MO15-1 1 1 0 0 2 1 1 3
16 Aquila MO15-1 1 1 0 0 1 0 1 3
17 SP Daarle MO15-1 1 1 0 0 1 0 1 3
18 ESC MO15-1 1 0 1 0 3 3 0 1
19 CSV'28 MO15-1 1 0 1 0 3 3 0 1
20 FC Eibergen MO15-1 1 0 1 0 2 2 0 1
21 Sp. Neede MO15-1 1 0 1 0 2 2 0 1
22 Wilhelminaschool MO15-1 1 0 1 0 2 2 0 1
23 DETO MO15-1 1 0 1 0 2 2 0 1
24 De Tubanters 1897 MO15-1 1 0 1 0 2 2 0 1
25 Hengelo MO15-1 1 0 1 0 2 2 0 1
26 Rohda Raalte MO15-1 1 0 1 0 2 2 0 1
27 Enter MO15-1 1 0 1 0 2 2 0 1
28 De Tukkers MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Woezik MO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Batavia '90 MO15-2 1 0 0 1 3 4 -1 0
31 SJO JCO MO15-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
32 Zelos MO15-2 1 0 0 1 1 2 -1 0
33 Leones MO15-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
34 Nieuwleusen SV MO15-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
35 Helios MO15-1 1 0 0 1 2 4 -2 0
36 USV MO15-1 1 0 0 1 2 4 -2 0
37 DVC '26 MO15-1 1 0 0 1 1 3 -2 0
38 Arnhemse Boys Schuytgraaf MO15-2 1 0 0 1 0 2 -2 0
39 ST: Etten/VVG '25 MO15-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
40 Jonge Kracht MO15-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
41 ATC '65 MO15-2 1 0 0 1 2 6 -4 0
42 SDOUC MO15-1 1 0 0 1 1 5 -4 0
43 DTS '35 Ede MO15-1 1 0 0 1 0 4 -4 0
44 Stroe MO15-1 1 0 0 1 0 4 -4 0
45 Elistha MO15-1 1 0 0 1 0 9 -9 0
46 V.V. Barneveld MO15-1 1 0 0 1 1 15 -14 0
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Status
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 DCS MO15-1 7 7 0 0 28 1 27 21
2 Sprinkhanen MO15-1 6 6 0 0 24 3 21 18
3 De Bataven MO15-1 8 6 0 2 26 5 21 18
4 ESA MO15-2 7 4 1 2 19 17 2 13
5 DVC '26 MO15-1 7 3 3 1 9 6 3 12
6 Jonge Kracht MO15-1 7 3 1 3 21 9 12 10
7 Eldenia MO15-1 7 3 0 4 13 16 -3 9
8 OBW MO15-1 7 2 0 5 8 15 -7 6
9 VDZ MO15-1 7 2 0 5 7 26 -19 6
10 RKPSC MO15-1 7 1 2 4 5 16 -11 5
11 DVV MO15-2 7 1 1 5 4 26 -22 4
12 't Peeske MO15-2 7 0 0 7 2 26 -24 0
Datum Thuis Uit Uitslag
13-04-2019 DVC '26 MO15-1 't Peeske MO15-2 2 - 1
15-04-2019 RKPSC MO15-1 DVC '26 MO15-1 0 - 0
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Status
04-05-2019 08:30 DVV MO15-2 DVC '26 MO15-1 Te spelen
15-05-2019 19:00 DVC '26 MO15-1 Sprinkhanen MO15-1 Te spelen
18-05-2019 13:00 DCS MO15-1 DVC '26 MO15-1 Te spelen
25-05-2019 15:15 DVC '26 MO15-1 VDZ MO15-1 Te spelen