Spelers

Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Bolder, Koen
Dijk, Nobby van
Idink, Wilco
Kraaijvanger, Robbin
Kroesen, Bas
Nabuurs, Erik
Peters, Lion
Polman, Chiel
Stokman, Mike
Veen, Jeff van
Verheyen, Lars
Wijnands, Pim

 
 

Begeleiding

Afgeschermd
Beerthuizen, Jacco
Bolder, Koen
Heuvel, Roel van den
Thijssen, Joost
Wolf, Hens

 
 

Shirtsponsor

Sponsor logo

WEDSTRIJDVERSLAGEN

Er zijn geen wedstrijdverslagen voor dit team gevonden.

STANDEN, UITSLAGEN & PROGRAMMA'S

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 VDZ 3 13 8 3 2 33 17 16 27
2 RKPSC 2 12 8 2 2 43 21 22 26
3 DVV 2 12 7 2 3 24 17 7 23
4 Sc Westervoort 2 13 6 1 6 22 36 -14 19
5 SC Rheden 2 13 5 3 5 26 28 -2 18
6 DVC '26 4 12 5 2 5 22 23 -1 17
7 Groessen 2 13 5 2 6 29 27 2 17
8 OBW 3 13 5 2 6 26 29 -3 17
9 't Peeske 2 13 4 3 6 23 31 -8 15
10 MvR 2 13 4 2 7 22 30 -8 14
11 GSV '38 2 12 3 3 6 26 29 -3 12
12 Concordia-W 4 13 3 1 9 28 36 -8 10
Datum Thuis Uit Uitslag
17-02-2019 DVC '26 4 Concordia-W 4 5 - 1
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Veld Scheidsrechter Status Kleedk. thuis Kleedk. uit
10-03-2019 09:30 OBW 3 DVC '26 4 Te spelen
17-03-2019 10:00 DVC '26 4 MvR 2 Te spelen
24-03-2019 10:00 DVV 2 DVC '26 4 Te spelen
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 DVC '26 4 3 2 0 1 8 7 1 6
2 Concordia-W 3 3 1 1 1 3 2 1 4
3 OBW 3 3 1 1 1 5 5 0 4
4 DCS 2 3 0 2 1 1 3 -2 2
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Veld Scheidsrechter Status Kleedk. thuis Kleedk. uit
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 AZSV 3 1 1 0 0 6 1 5 3
2 RKZVC 2 1 1 0 0 5 2 3 3
3 Vogido 2 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Achilles '12 3 1 1 0 0 4 2 2 3
5 DVC '26 4 1 1 0 0 4 2 2 3
6 ATC '65 2 1 1 0 0 3 1 2 3
7 FC Winterswijk 2 1 1 0 0 2 0 2 3
8 Sparta E. 2 1 1 0 0 5 4 1 3
9 DSVD 2 1 1 0 0 3 2 1 3
10 Gendringen 2 1 1 0 0 3 2 1 3
11 UDI 2 1 1 0 0 3 2 1 3
12 Witkampers 2 1 1 0 0 2 1 1 3
13 't Peeske 2 1 1 0 0 1 0 1 3
14 DZC '68 2 1 1 0 0 1 1 0 3
15 AZSV 4 1 0 0 1 1 1 0 0
16 Avanti W. 2 1 0 0 1 4 5 -1 0
17 Rigtersbleek 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
18 TVC '28 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
19 VIOD 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
20 Tubantia 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
21 WVV '34 2 1 0 0 1 0 1 -1 0
22 AZC 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
23 Stevo 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
24 Saasveldia 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
25 Silvolde 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
26 Bon Boys 3 1 0 0 1 2 5 -3 0
27 MVV '29 3 1 0 0 1 0 3 -3 0
28 DVC '26 2 1 0 0 1 1 6 -5 0
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Veld Scheidsrechter Status Kleedk. thuis Kleedk. uit
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 csv Apeldoorn 2 1 1 0 0 8 2 6 3
2 AZSV 3 1 1 0 0 8 2 6 3
3 DVS'33 Ermelo 2 1 1 0 0 6 0 6 3
4 SDV Barneveld 2 1 1 0 0 5 0 5 3
5 Excelsior '31 2 1 1 0 0 5 1 4 3
6 Vroomshoopse Boys 2 1 1 0 0 4 0 4 3
7 Enter Vooruit 2 1 1 0 0 4 1 3 3
8 ATC '65 2 1 1 0 0 3 0 3 3
9 RKZVC 2 1 1 0 0 3 0 3 3
10 Witkampers 2 1 1 0 0 3 0 3 3
11 WVF 2 1 1 0 0 3 0 3 3
12 Sparta E. 2 1 1 0 0 6 5 1 3
13 't Peeske 2 1 1 0 0 3 2 1 3
14 RKHVV 3 1 1 0 0 3 2 1 3
15 Unicum 2 1 1 0 0 3 2 1 3
16 De Bataven 2 1 1 0 0 1 0 1 3
17 DSV '61 3 1 1 0 0 1 0 1 3
18 SKV 2 1 1 0 0 1 0 1 3
19 Sparta Nijkerk 2 1 1 0 0 1 0 1 3
20 SVI 2 1 1 0 0 2 2 0 3
21 Vogido 2 1 1 0 0 2 2 0 3
22 FC Winterswijk 2 1 1 0 0 1 1 0 3
23 DZC '68 2 0 0 0 0 0 0 0 0
24 ZVV '56 2 0 0 0 0 0 0 0 0
25 asv Dronten 2 1 0 0 1 2 2 0 0
26 Hulzense Boys 2 1 0 0 1 2 2 0 0
27 VDZ 2 1 0 0 1 1 1 0 0
28 Achilles '12 3 1 0 0 1 5 6 -1 0
29 AWC 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
30 Berkum 4 1 0 0 1 2 3 -1 0
31 Woezik 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
32 RKSV Driel 2 1 0 0 1 0 1 -1 0
33 DVS'33 Ermelo 3 1 0 0 1 0 1 -1 0
34 Nunspeet 2 1 0 0 1 0 1 -1 0
35 SDV Barneveld 3 1 0 0 1 0 1 -1 0
36 Lemelerveld 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
37 DOS '37 2 1 0 0 1 0 3 -3 0
38 DVC '26 4 1 0 0 1 0 3 -3 0
39 Vroomshoopse Boys 3 1 0 0 1 0 3 -3 0
40 Wijhe '92 2 1 0 0 1 0 3 -3 0
41 DSVD 2 1 0 0 1 1 5 -4 0
42 UDI 2 1 0 0 1 0 4 -4 0
43 AVW '66 2 1 0 0 1 0 5 -5 0
44 Gendringen 2 1 0 0 1 2 8 -6 0
45 Helios 2 1 0 0 1 2 8 -6 0
46 Fortissimo 2 1 0 0 1 0 6 -6 0
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Veld Scheidsrechter Status Kleedk. thuis Kleedk. uit