Spelers

Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Alberts, Jesse
Heijneman, Raul
Hendriksen, Job
Klein Woolthuis, Camiel
Menting, Thijs
Raay, Tom van
Reuling, Luuk
Sanders, Niek

 
 

Begeleiding

Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Christant, Eugenie
Geradts, Ernst
Pollmann, Nick

 
 

Shirtsponsor

Sponsor logo

WEDSTRIJDVERSLAGEN

Er zijn geen wedstrijdverslagen voor dit team gevonden.

STANDEN, UITSLAGEN & PROGRAMMA'S

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1 3 3 0 0 14 1 13 9
2 Gemert JO19-1 4 3 0 1 24 1 23 9
3 AWC JO19-1 4 3 0 1 10 10 0 9
4 JVC Cuijk JO19-1 4 2 2 0 6 3 3 8
5 SV TOP JO19-1 3 2 0 1 10 5 5 6
6 Woezik JO19-1 4 2 0 2 13 8 5 6
7 Union JO19-1 4 2 0 2 12 8 4 6
8 VDZ JO19-1 4 1 2 1 7 6 1 5
9 DZC '68 JO19-1 4 1 1 2 5 14 -9 4
10 DVC '26 JO19-1 4 0 1 3 5 13 -8 1
11 Margriet JO19-1 3 0 0 3 2 20 -18 0
12 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-1 3 0 0 3 4 23 -19 0
Datum Thuis Uit Uitslag
06-10-2018 DVC '26 JO19-1 JVC Cuijk JO19-1 2 - 2
13-10-2018 Woezik JO19-1 DVC '26 JO19-1 4 - 0
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Veld Scheidsrechter Status Kleedk. thuis Kleedk. uit
27-10-2018 15:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-1 DVC '26 JO19-1 Te spelen
03-11-2018 15:15 DVC '26 JO19-1 Margriet JO19-1 Te spelen
10-11-2018 15:15 DVC '26 JO19-1 Union JO19-1 Te spelen
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 DVC '26 JO19-1 2 1 1 0 7 3 4 4
2 DCS JO19-1 2 1 1 0 6 3 3 4
3 Spero JO19-1 2 0 0 2 0 7 -7 0
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Veld Scheidsrechter Status Kleedk. thuis Kleedk. uit
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Achilles '29 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ATC '65 JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 De Bataven JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bennekom JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bentelo JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Be Quick '28 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Be Quick Z. JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Berkum JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Beuningse Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Colmschate '33 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Concordia-W JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DETO JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 v.v. Dieren JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 DIO '30 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 DVC '26 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 DVS'33 Ermelo JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 DVV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Enter JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Epe JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Excelsior '31 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Go Ahead Kampen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Heino JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 HHC Hardenberg JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 HSC '21 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Lelystad '67 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Longa '30 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 NEO JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Nieuwleusen SV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 PH JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Quick '20 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Rohda Raalte JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Rohda Raalte JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Rood-Wit '58 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Schalkhaar JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 SDC '12 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
36 SDC Putten JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 SDOUC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 SKV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 SML JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Sparta E. JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Sparta Nijkerk JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 SVVN JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
43 De Treffers JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Unicum JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Voetbalacademie N.E.C. JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
46 VDZ JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Vogido JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 FC Winterswijk JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Witkampers JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 WSV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
51 ZAC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Veld Scheidsrechter Status Kleedk. thuis Kleedk. uit
20-10-2018 15:00 Beuningse Boys JO19-1 DVC '26 JO19-1 Te spelen