Spelers

Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Eijk, Joey van
Hellinga, Jelmer
Kaldenhoven, Gijs
Meijer, Luc
Sletterink, Niels
Vierwind, Youp
Wanrooij, Koen van
Zweserijn, Tristan

 
 

Begeleiding

Chin, Ruben
Chin, Ruben
Engelen, Bram
Lammers, Jan
Menting, Marc
Philippo, Guillaume
Reesing, Tijs
Wessel, Rober van

 
 

Shirtsponsor

WEDSTRIJDVERSLAGEN 2019-2010

Er zijn geen wedstrijdverslagen voor dit team gevonden.

WEDSTRIJDVERSLAGEN 2018-2019

Er zijn geen wedstrijdverslagen voor dit team gevonden.

STANDEN, UITSLAGEN & PROGRAMMA'S

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 N.E.C. (voetbalacademie) JO15-2 3 2 1 0 9 2 7 7
2 DVC'26 JO15-1 3 2 0 1 9 5 4 6
3 Union JO15-1 3 1 0 2 5 12 -7 3
4 Juliana '31 JO15-1 3 0 1 2 3 7 -4 1
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Status
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 GVVV JO15-1 11 10 1 0 42 8 34 31
2 Robur et Velocitas JO15-1 11 9 1 1 46 10 36 28
3 SDV Barneveld JO15-1 11 7 1 3 46 8 38 22
4 DVC'26 JO15-1 11 7 1 3 38 18 20 22
5 v.v. Dieren JO15-1 11 6 2 3 30 24 6 20
6 DCS JO15-1 11 6 1 4 33 19 14 19
7 Veluwezoom JO15-1G 11 5 3 3 31 15 16 18
8 Voorwaarts T JO15-1 11 4 1 6 19 29 -10 13
9 Groen Wit '62 JO15-1 11 2 2 7 15 56 -41 8
10 VDZ JO15-1 11 1 2 8 17 64 -47 5
11 VIOD JO15-1 11 1 1 9 9 33 -24 4
12 DZC'68 JO15-2 11 0 0 11 6 48 -42 0
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Status
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 ST: Gendringen/SVGG JO15-1 4 3 1 0 16 5 11 10
2 DVC'26 JO15-1 4 3 0 1 16 4 12 9
3 FC Dinxperlo JO15-1 4 1 2 1 11 10 1 5
4 Varsseveld JO15-1 4 1 1 2 5 11 -6 4
5 Pax JO15-1 4 0 0 4 5 23 -18 0
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Status
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 SDV Barneveld JO15-1 4 3 1 0 8 2 6 10
2 GVVV JO15-1 4 3 0 1 15 7 8 9
3 DCS JO15-1 4 2 1 1 10 8 2 7
4 v.v. Dieren JO15-1 4 2 1 1 6 5 1 7
5 Eldenia JO15-1 4 2 1 1 5 5 0 7
6 Robur et Velocitas JO15-1 4 2 0 2 8 7 1 6
7 DVC'26 JO15-1 4 1 2 1 7 6 1 5
8 Woezik JO15-1 4 1 1 2 9 11 -2 4
9 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-1 4 1 1 2 6 9 -3 4
10 Orion JO15-1G 4 1 1 2 8 13 -5 4
11 Juliana '31 JO15-1 4 0 2 2 4 7 -3 2
12 Spero JO15-1 4 0 1 3 4 10 -6 1
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Status
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 OBW JO15-1 1 1 0 0 5 0 5 3
2 VVG '25 JO15-1 1 1 0 0 5 0 5 3
3 Grol JO15-1 1 1 0 0 7 5 2 3
4 AZSV JO15-1 1 1 0 0 5 3 2 3
5 VIOD JO15-1 1 1 0 0 3 2 1 3
6 ST: Gendringen/SVGG JO15-1 1 1 0 0 1 0 1 3
7 ST: Terborg/Silvolde JO15-1 1 1 0 0 1 0 1 3
8 Vorden JO15-1 1 1 0 0 1 0 1 3
9 DVC'26 JO15-1 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 SJO ZZC JO15-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 FC Trias JO15-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC JO15-1 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 Longa '30 JO15-1 1 0 0 1 5 7 -2 0
14 DZC'68 JO15-1G 1 0 0 1 3 5 -2 0
15 Eefde SP JO15-1G 1 0 0 1 0 5 -5 0
16 Kilder JO15-1 1 0 0 1 0 5 -5 0
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Status