Spelers

Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Franke, Hugo
Heijneman, Raul
Hendriksen, Evert
Kazankiran, Mehmed
Klijn, Joris
Looman, Justin
Raben, Marvin
Reesing, Tijs
Reuling, Luuk
Reymer, Steven
Sanders, Niek
Schuitema, Kesley

 
 

Begeleiding

Afgeschermd
Afgeschermd
Christant, Eugenie
Lammers, Jan
Pollmann, Nick
Verbeet, Joël

 
 

Shirtsponsor

Sponsor logo

WEDSTRIJDVERSLAGEN 2019-2010

Er zijn geen wedstrijdverslagen voor dit team gevonden.

WEDSTRIJDVERSLAGEN 2018-2019

Er zijn geen wedstrijdverslagen voor dit team gevonden.

STANDEN, UITSLAGEN & PROGRAMMA'S

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 DVC '26 2 3 2 0 1 16 5 11 6
2 SC Rheden 2 3 2 0 1 7 5 2 6
3 GSV '38 2 3 2 0 1 8 9 -1 6
4 VIOD 3 3 0 0 3 5 17 -12 0
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Status
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 HSC '21 2 11 8 2 1 34 14 20 26
2 TVC '28 2 11 5 4 2 25 11 14 19
3 FC Winterswijk 2 11 5 2 4 18 14 4 17
4 Orion 2 11 5 2 4 26 24 2 17
5 RKZVC 2 11 5 2 4 23 24 -1 17
6 Stevo 2 11 5 2 4 22 24 -2 17
7 AWC 2 11 5 2 4 23 30 -7 17
8 RKHVV 2 11 5 1 5 26 21 5 16
9 Rohda Raalte 2 11 5 1 5 21 22 -1 16
10 Concordia-W 2 10 4 1 5 16 19 -3 13
11 DCS 2 10 4 1 5 13 18 -5 13
12 Longa '30 2 11 3 2 6 21 29 -8 11
13 Heino 2 11 2 2 7 12 17 -5 8
14 DVC '26 2 11 2 2 7 13 26 -13 8
Datum Thuis Uit Uitslag
01-12-2019 Heino 2 DVC '26 2 1 - 2
08-12-2019 DVC '26 2 HSC '21 2 1 - 1
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Status
15-12-2019 11:15 TVC '28 2 DVC '26 2 Te spelen
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Voorwaarts T 2 1 1 0 0 9 0 9 3
2 Jonge Kracht 2 1 1 0 0 8 1 7 3
3 Spero 2 1 1 0 0 7 1 6 3
4 Bennekom 2 1 1 0 0 5 0 5 3
5 SDC Putten 3 1 1 0 0 4 0 4 3
6 AVW '66 2 1 1 0 0 4 2 2 3
7 Juliana '31 2 1 1 0 0 3 1 2 3
8 VVOP 2 1 1 0 0 2 0 2 3
9 DVC '26 2 1 1 0 0 2 1 1 3
10 De Treffers 2 1 1 0 0 2 1 1 3
11 Trekvogels 2 1 1 0 0 2 1 1 3
12 Woezik 2 1 1 0 0 3 3 0 3
13 DVOL 2 1 1 0 0 1 1 0 3
14 SC Bemmel 2 1 1 0 0 1 1 0 3
15 Leones 2 1 0 0 1 3 3 0 0
16 RKHVV 2 1 0 0 1 1 1 0 0
17 De Bataven 2 1 0 0 1 1 1 0 0
18 Juliana '31 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
19 SC Millingen 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
20 Varsseveld 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
21 MASV 3 1 0 0 1 2 4 -2 0
22 Brakkenstein 3 1 0 0 1 1 3 -2 0
23 SDV Barneveld 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
24 Columbia 2 1 0 0 1 0 4 -4 0
25 Advendo '57 2 1 0 0 1 0 5 -5 0
26 VDZ 2 1 0 0 1 1 7 -6 0
27 OBW 2 1 0 0 1 1 8 -7 0
28 Groen Wit '62 2 1 0 0 1 0 9 -9 0
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Status
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 AVW '66 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Bemmel 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bennekom 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DVC '26 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DVOL 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jonge Kracht 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Juliana '31 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SDC Putten 3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Spero 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 De Treffers 2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Trekvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Voorwaarts T 2 0 0 0 0 0 0 0 0
13 VVOP 2 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Woezik 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Status
12-12-2019 20:00 DVOL 2 DVC '26 2 Te spelen