Spelers

Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Berendsen, Willem
Boekhorst, Daan
Engelen, Bram
Geradts, Ernst
Gieling, Bob
Godschalk, Christian
Hageman, Camiel
Manen, Pim van
Menting, Thijs
Mom, Siebe
Peters, Maarten
Reymer, Steven
Ruiten, Tim
Schuitema, Kesley
Zwart, Simon de

 
 

Begeleiding

Afgeschermd
Boekhorst, Renato
Christant, Eugenie
Hendriksen, Evert
Jeurissen, Kevin
Menting, Marc
Rutten, Wim
Verbeet, Joël

 
 

Shirtsponsor

Sponsor logo

WEDSTRIJDVERSLAGEN 2021-2022

Er zijn geen wedstrijdverslagen voor dit team gevonden.

STANDEN, UITSLAGEN & PROGRAMMA'S

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 DVC '26 2 9 6 1 2 17 13 4 19
2 TVC '28 2 8 4 4 0 26 7 19 16
3 FC Winterswijk 2 8 4 3 1 18 8 10 15
4 Longa '30 2 7 4 1 2 19 17 2 13
5 Heino 2 8 4 1 3 10 9 1 13
6 Sportclub Silvolde 2 8 2 3 3 13 19 -6 9
7 RKHVV 2 8 2 2 4 17 18 -1 8
8 Grol 2 8 2 2 4 11 15 -4 8
9 Rohda Raalte 2 9 2 2 5 14 24 -10 8
10 SC Bemmel 2 8 1 3 4 9 17 -8 6
11 Bon Boys 2 7 1 2 4 7 14 -7 5
Datum Thuis Uit Uitslag
20-11-2022 DVC '26 2 FC Winterswijk 2 0 - 1
27-11-2022 Heino 2 DVC '26 2 3 - 1
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Status
04-12-2022 11:15 DVC '26 2 SC Bemmel 2 Te spelen
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 DVC '26 2 3 2 1 0 11 3 8 7
2 Trekvogels 2 3 2 1 0 8 6 2 7
3 OBW 2 3 0 1 2 6 10 -4 1
4 Brakkenstein 2 3 0 1 2 5 11 -6 1
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Status
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Sparta E. 2 1 1 0 0 7 1 6 3
2 Dos Kampen 2 1 1 0 0 6 0 6 3
3 Quick '20 2 1 1 0 0 6 0 6 3
4 IJVV 2 1 1 0 0 7 2 5 3
5 SDOUC 2 1 1 0 0 6 1 5 3
6 Hierden 2 1 1 0 0 5 1 4 3
7 Stevo 2 1 1 0 0 5 1 4 3
8 Epe 2 1 1 0 0 4 1 3 3
9 HSC '21 2 1 1 0 0 4 1 3 3
10 SDC '12 3 1 1 0 0 4 1 3 3
11 Warnsveldse Boys 2 1 1 0 0 4 1 3 3
12 KHC 2 1 1 0 0 4 2 2 3
13 KOSC 2 1 1 0 0 3 1 2 3
14 FC Trias 2 1 1 0 0 2 0 2 3
15 WVF 2 1 1 0 0 2 0 2 3
16 MVV '29 2 1 1 0 0 4 3 1 3
17 Robur et Velocitas 2 1 1 0 0 4 3 1 3
18 RKZVC 2 1 1 0 0 3 2 1 3
19 FC Winterswijk 2 1 1 0 0 3 2 1 3
20 AZSV 3 1 1 0 0 2 1 1 3
21 Go Ahead Kampen 2 1 1 0 0 2 1 1 3
22 TVC '28 3 1 1 0 0 2 1 1 3
23 WHC 2 1 1 0 0 2 1 1 3
24 Voorwaarts T 2 1 1 0 0 1 0 1 3
25 Orion 2 1 1 0 0 3 3 0 3
26 Lunteren 2 1 1 0 0 2 2 0 3
27 SC Bemmel 2 1 1 0 0 2 2 0 3
28 Bennekom 2 1 0 0 1 3 3 0 0
29 Jonge Kracht 2 1 0 0 1 2 2 0 0
30 Sparta Nijkerk 2 1 0 0 1 2 2 0 0
31 Bon Boys 2 1 0 0 1 3 4 -1 0
32 Oranje Nassau 2 1 0 0 1 3 4 -1 0
33 DZC '68 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
34 W.V.V.'34 2 1 0 0 1 2 3 -1 0
35 ASC '62 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
36 Berkum 3 1 0 0 1 1 2 -1 0
37 Markelo 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
38 Rohda Raalte 3 1 0 0 1 1 2 -1 0
39 Sc Westervoort 2 1 0 0 1 0 1 -1 0
40 DVS'33 Ermelo 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
41 Hulzense Boys 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
42 DVC '26 3 1 0 0 1 0 2 -2 0
43 Vroomshoopse Boys 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
44 DOS '37 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
45 DVC '26 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
46 HHC Hardenberg 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
47 Juventa '12 2 1 0 0 1 1 4 -3 0
48 Elspeet 2 1 0 0 1 1 5 -4 0
49 VIOD 2 1 0 0 1 1 5 -4 0
50 SDV Barneveld 3 1 0 0 1 2 7 -5 0
51 De Bataven 2 1 0 0 1 1 6 -5 0
52 Diepenveen 2 1 0 0 1 1 7 -6 0
53 PH 2 1 0 0 1 0 6 -6 0
54 VVOP 3 1 0 0 1 0 6 -6 0
Datum Thuis Uit Uitslag
Datum Aanvangstijd Thuisteam Uitteam Status